הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

הסדרי נגישות באתר ג'נסיס

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.
אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.
 
כיצד עובדת ההנגשה באתר?
באתר מוצב תפריט הנגשה של חברת הנגשת אתרים - נגיש בקליק. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.
התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Safari, Opera

אפשרות הנגישות בתפריט:
אתר זה נמצא בתהליכי הנגשה ואנו עומלים על מנת להשלים את התאמות הנגישות הנדרשות בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התשנ"ח – 1998) והמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AAומסמך WCAG2.1 הבינלאומי. ובשיתוף פעולה הדוק עם יועצי נגישות וגורמים מקצועיים בתחום זה
 
יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כל הדפים והתכנים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו במלואם וזאת מכיוון שהאתר הינו אתר דינמי הכולל מערכות הזנת תוכן שונות וממשקים חיצוניים.
אם נתקלתם במקרה שכזה, נודה לכם על יצירת קשר בכדי שבצע את התיקון הנדרש בהקדם האפשרי. 

ניתן ליצור קשר עם רכז/ת הנגישות של אתר ג'נסיס: ​
שם: רוית שרף דגן
כתובת דואר אלקטרוני: ravit@genesis-tours.com

אחריות השימוש והיישום באתר הינה באחריות חברת ג'נסיס תיירות לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף למגבלות ולתנאי השימוש בתוכנה.